Eviniz İçin Fotoğraf Ve Çerçeve Modelleri

Eviniz İçin Fotoğraf Ve Çerçeve Modelleri?

Fotoğraf çerçeveleri evlerimizin güzel aksesuarlarından dır. Anılarımızı süsleyen çerçeveler birçok modelde karşımıza çıkmaktadır. En çok rağbet gören fotoğraf çerçeveleri metalik görünümlü olan tarzda olanlardır. Ancak bu küçük dokunuşların evlerimizin dekoruna uygun olması gerekmektedir.

Fotoğraf çerçeve seçiminizi dekorasyona göre nasıl yapmalısınız? Sorusu çok basittir aslında. Ev içinde vurgulanmak istenen renk bu küçük dokunuşlarda ortaya çıkarılmalıdır. Duvara asılı olan tablonun çerçeve rengi, duvar saatinin çerçeve rengi ve TV ünitesindeki çerçevenin renginin aynı olması odayı şık gösteren önemli bir detaydır. Fotoğraf çerçevesinin renginin perdeye uyumlu olması da çok ince bir detaydır ve şıklık anlamında görsel bütünlük sağlamaktadır.

Odanın dekorunun klasik veya spor olması da fotoğraf çerçevesinin ne şekilde olacağını etkilemektedir. Özellikle ahşap tarzda yapılmış olan fotoğraf çerçeveleri hem spor odalara hem de klasik tarzdaki odalara uygundur. Fotoğraf çerçevelerinin tercihini yaparken bu sebeple odanın ne tarzda olduğuna da dikkat etmek gerekmektedir. Çok klasik bir odayı hareketlendirmek için taşlı, boncuklu, aşırı süslü fotoğraf çerçeveleri de tercih edilmektedir. Daha spor odalar için renkli renkli fotoğraf çerçeveleri oldukça hoş bir dokunuştur. Fotoğraf çerçeveleri konulacağı yere göre ebat olarak, yatay veya dikey olarak tercih edilmektedir. Fotoğraf çerçevesinin büyüklüğü de odanın kör olan bir noktasını gözde bir hale sokmak için yeterli olabilmektedir. Anıları süsleyen çerçeveler her eve yakışmaktadır.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir