Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Erkek Göbek Eritme

Erkek Göbek Eritme

Erkek Göbek Eritme

Erkeklerin korkuları olan hatta rüyalarına giren göbek şikâyetleri giderek artmaktadır. Sürekli yerinde duran sabit bir işi olan ve hareket etmeden kalan kişilerin bu göbeklerini eritmek için biraz çaba göstermeleri gerekmektedir. Erkek göbek eritme kolay bir iş değildir ve belli bir süreç gerektirir. Bu süreci takip edip etkili çözümler uygulayarak bel bölgesi istenilen seviyeye kadar düşürülerek incelme yapılabilmektedir. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır.

1- Yağ yakıcı operasyonlar geçirme

2- Doktor tavsiyesi diyet yapma

3- Spor salonlarına gidip kilo verdiren egzersizler yapma

4- Her gün belirli mesafelere sabah akşam yürüyüşler yapma

5- Yağ yakıcı ilaçlar kullanma

Tüm bu yöntemler erkekler için göbek eritme çözümü olabilir. Bunu yapabilmek için öncelikle bunu gerçekten isteyecek bir iradeye sahip olmak gerekir. Eğer bu irade yoksa bu yöntemlere başlayıp yarıda kesilecekse hiç başlamamaları daha iyidir. İnsan vücudu gün içerisinde belli besinleri karşılayarak güçlü durur ve hastalık yapan mikroplara karşı savaşırlar. Hiçbir şey yemeden bu işlemleri yapmak başka hastalıklara davetiye çıkarır. Göbek eritme kürleri hazırlayarak sağlıklı yiyecekler sayesinde göbek eritmek mümkündür. Bunun için sabah kahvaltısından önce tokluk hissi yaratacak su içilmeli bitki çayı içilmeli ve bir adet meyve (örneğin elma) yenilmelidir.

Daha sonra sabah kahvaltısında büyük büyük tabakları bitirmek yerine yine bitki çayı ile beraber, 2-3 adet zeytin, 2-3 tane küçük yağsız peynir, bir küçük domates yenmesi yeterli olacaktır. Öğle yemeğinde ise 1 su bardağı kadar salata ve 2-3 tane kadar köfte büyüklüğünde et, tavuk veya balık yenmelidir. Akşam yemeğine kadar ara öğünlerde bir adet meyve, kuru incir, kayısılı yoğurt gibi yağ yakıcı yiyecekler tüketilebilir. Akşam yemeğinde ise bir dilim kepek ekmeği ile su bardağı tam dolmayacak kadar sebze yemeği tüketilmelidir. En geç saat dokuzda ılık su ve kuru kayısı yenerek günlük göbek yağı eriten diyet bitirilmelidir. Saat dokuzdan sonra su dışında hiçbir şey yenmemeli ve içilmemelidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz