Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Elma Diyeti İle 6 Günde 10 Kilo Verin

Elma Diyeti İle 6 Günde 10 Kilo Verin

Son zamanların en etkili ve gözde diyeti olan elma diyeti ile kilo verenler arasına girmeniz aslında hiç de zor değil. Yoğun istek üzerine elma diyeti ile ilgili genel bir çalışma yaptık ve bu çalışmayı sizler ile paylaşmak istedik.

Öncelikle şunu belirtelim ki, bu diyet kısa zamanda çok kilo verdiren(6 Günde 6 Kilo) bir diyet olması sebebiyle, asla taviz verilmemesi gereken bir diyettir. Açık konuşayım eğer iradenize güvenmiyorsanız bu diyeti uygulamaya hiç başlamayın bile.

Elma doğal bir gıda olmasının yanında, cildi güzelleştirmesi, yağ yakması ve sindirim sistemini güçlendirmesi onu diğer besinlerden ayıran en önemli özelliğidir. Aşağıdaki diyet sunumumuzda da elmanın bir takım faydaları hakkında da bilgi verilmiştir. Yine tok tutan bir besin olan elma, bu özelliği ile diyet yapanların işini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.

Elma Dİyeti Listesi

Elma Dİyeti Listesi

Etrafımda elma diyeti hakkında deneyimini paylaşan kişilerin, yorumlarından yola çıkarak, bu diyetin sağlıklı olduğu kanaatindeyim. Yeşil elma diyetini her ne kadar sağlıklı bulsam da, 6 gün boyunca istisnasız her gün elma tüketileceğinden bu diyetin bünyesi zayıf olan kişiler tarafından uygulanmasına karşıyım. 6 günlük yeşil elma diyeti listesini uygulayıp da kilo veremedim diyenine de daha rastlamadım. Bu sizler için sevindirici bir haber olsa gerek. Bu diyetin özgüven ve istikrar gerektirdiğini tekrar hatırlatarak, sizleri ile 6 günlük elma diyeti ile başbaşa bırakıyorum. Lütfen diyet ile ilgili her konuda yorumlarınızı esirgemeyiniz.

İlerleyen günlerde 14 Günlük Elma Diyeti‘ni de sizler ile paylaşacağım.

6-Gunluk-Elma-Diyeti-1

6-Gunluk-Elma-Diyeti-2

 

 

6-Gunluk-Elma-Diyeti-3

6-Gunluk-Elma-Diyeti-4

6-Gunluk-Elma-Diyeti-5

6-Gunluk-Elma-Diyeti-6

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz