Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

Düğün Makyajındaki Eksiklikler

Düğün Makyajındaki Eksiklikler

Düğün gününde bütün kızlar doğal olarak güzel görünmek istiyor. Bu töreni herkes hayatında bir kez yaşadığı için ve kusursuz görünmek bir çok gelinin hayalidir. Özellikle düğünde çekilen resimler hayatı boyunca o günü hatırlatıyor. Ama bazen makyajda yapılan bazı eksiklikler bu hatıra resimlerini bakılmaz hale getiriyor.

Al pembe allık

Gelinlik makyajında ortaya çıkan en büyük hatalardan biri düzgün olmayan allığın seçilmesidir. Yani, siz önceden düğündeki moralinizin nasıl olacağını tahmin edemiyorsunuz. Heyecandan cildinizin rengi değişebilir. Kırmızı renkten yararlanırken çevredekiler tarafından hararetinizin yükselmesi gibi bir izlenim oluşabilir. Bu yüzden allık renginin gibi hafif pembe ve mercan tonlarının seçilmesi daha iyi olacaktır.

Göz yaşlarına hazırlıklı olun

Düğün duygusallıkla dolu bir gündür. En önemlisi de gelin için. Dostlar, akrabalar, hatta kendisi bile gelin için duygusal sürprizler veya çıkışlar hazırlayabilir. Bu zaman “taştan olan kalpler” bile eriyebilir, gözlerden yaş süzülür. Ona göre de göz kalemi mutlaka suya dayanıklı olmalıdır.

Cesur Dudaklar

Eğer bordo ve diğer cesur renkteki dudak boyalarından kullanmayı seviyorsanız, nötr tonlara ağırlık vermek düğün günü iyi olur. Eğer daha beyaz dişlerle fotoğraflarda gülümsemek istiyorsanız diş hekiminizi ziyaret etmenizde fayda var. Ruj izini dişlerinizden de uzak tutmaya özen gösterin.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz