Doğum Günü Sürprizleri

Sevdiğiniz bir insanın doğum günü yaklaşıyor ve ona ne tür sürprizler hazırlamanız gerektiğini bilmiyorsanız sizi bu kararsızlıktan kurtarabiliriz.  Hali hazırda birçok demode doğum günü sürprizleri vardır bunu kabul etmemek mümkün değil. Bu demode sürprizleri sizi de baydıysa yaratıcı fikirlere ihtiyacınız olacaktır.  Nasıl fikirler mi ? Haydi yazımızı okumaya devam..

Not: Paylaşmış olduğumuz doğum günü fikirleri ileri düzeyde cesaret gerektirebilir. 🙂

Süpermarkette doğum günü…

 

alisveris-merkezinde-dogum-gunu  Doğum Günü Sürprizleri alisveris merkezinde dogum gunu

Doğum günü gelip çatmış olan sevdiğinizi bir süper markete götürecek ve danışmandan anons mikrofonunu rica edeceksiniz. Sonrasında mikrofondan sevdiğinizin doğum gününü kutlayarak ona unutamayacağı bir günü hediye edeceksiniz.

Dilek fenerleri güzel fikir…

 

dilek-feneri-dogum-gunu-surprizleri  Doğum Günü Sürprizleri dilek feneri dogum gunu surprizleri

Yılımızın modası olan dilek fenerleri ile mükemmel bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz. Dilek feneri üzerine yazdırdığınız kutlama mesajı ile birlikte, dilek fenerini sevdiğiniz insanla beraber gökyüzüne bırakabilirsiniz.

Doğum gününe özel bir masa hazırlayın…

 

dogum-gunu-surprizleri-guzel-masa  Doğum Günü Sürprizleri dogum gunu surprizleri guzel masa

Demode bir doğum günü sürprizi gibi görünse de özellikle bayanların hiç reddedemeyeceği bir sürpriz olarak yerini koruyor. Herhangi uygun bir mekanda ya da evde özel olarak hazırlayacağınız masa ile sevdiğinize doğum gününde sürpriz yapabilirsiniz. Hatta canlı müzik sunumu da yaparak ortamı daha da güzelleştirip yumuşatabilirsiniz.

İskambil kağıtlarını kullanın…

 

iskambil-kagitlari-dogum-gunu-surprizleri  Doğum Günü Sürprizleri iskambil kagitlari dogum gunu surprizleri

Evet yanlış duymadınız iskambil kağıtları ile güzel ve yaratıcı bir sürpriz hazırlamanız mümkün. Öncelikle iskambil kağıtlarının numaralı bölümlerini hoş renkte bir kağıtla kaplayıp üzerine, doğum gününü kutlayacağınız kişiyi sevdiğinize dair toplamda 52 tane neden yazın. Sonra seni sevmemin 52 nedeni gibisinden hoş bir sunumla sevdiğinizin doğum gününü kutlayabilirsiniz.

Güzel bir pastalı sürpriz…

 

pasta-dogum-gunu-surprizleri  Doğum Günü Sürprizleri pasta dogum gunu surprizleri

Doğum günü pastasını 4 normal tek kişilik kalpli parçalar şeklinde yaptırın. Bu yaptırdığınız pastaların hepsi birbirinden farklı olsun. Ve bu kalpli parçalardan birer ısırık alın. Sonra dikdörtgen bir folyo ile kaplanmış kabın köşelerine bu parçalarını bırakın. Ortasına ise ” Hepsini tattım ama hiçbiri senin kadar tatlı değil” gibisinden bir yazı yazın. Emin olun bu ufak ve esprili mesaj doğum günü kişisini çok mutlu edecektir.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir