Dekoratif Akrilik Ayna Modelleri

Dekoratif Akrilik Ayna Modelleri

 Ev dekorasyon fikirleri arasında aynalar her şekilde yer almaktadır. Öyle ki evin her bölümünde aynalar duvarları süslemektedir. Özellikle küçük evlerde derinlik sağlamak ve evin olduğundan daha büyük görünmesini sağlamak için aynalardan yararlanılabilir.

 

Dekoratif Akrilik Aynalar Nedir?

  Evlerde dekor amaçlı kullanılan, çeşitli özel tasarımları olan, dayanıklı, kolay kolay kırılmayan akrilik malzemeden yapılmış aynalardır.

 

Nerelerde Kullanılır?

 – Salonlarda kullanılmaktadır, salonların bir duvarında kullanılır, eğer konsol varsa onun üst kısmında yer alabilir. Salonlarda kullanılabilen aynalar arasında altın veya gümüş varak çerçeveli modeller vardır genellikle. Bu mekânın ağırlığını tamamlayıcı bir özellik yüklenir aynalar. Farklı bir tarz olarak modern ve parçalı aynalar da salon duvarlarında yerlerini alabilirler.

– Evin giriş kapısının karşısına veya yan taraflarına bir yerlere boy aynası asılabilir. Evden çıkarken son bir kez üstünüze başınıza bir bakmak için evin bu bölümünde ki ayna çok işe yarar.

– Koridorlarda parçalı akrilik aynalar farklı objelerle kombin edilerek duvarlarda harika kompozisyonlar oluşturulabilir.

– Banyolar, aynanın olmazsa olmaz dendiği yerdir. Banyolar da küçük veya büyük ayna mutlaka vardır. Yine banyoda da akrilik aynalarla değişik dekorasyon harikaları yaratılabilir. Klasik ağır tarz da bir banyonuz varsa büyük altın varaklı bir ayna olabilir. Fayanslarınız da klasik çizgiler taşıyan Osmanlı desenli veya varaklı modeller olursa o duvarda bu ayna tam yerini bulmuş olur.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir