Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

Bebek Pudrasıyla Güzellik Sırları

Bebek Pudrasıyla Güzellik Sırları

Makyajınızı mükemmel hale getirebilirsiniz

Makyajı tamamladıktan sonra küçük bir fırçanın yardımıyla yüzünüze çocuk pudrası sürün. Bu hem makyajın daha kalıcı olmasına yardımcı olacak, hem de yüzünüzün yağlanmasını önleyecek. Ancak pudradan az kullanmaya özen gösterin.

Kirpikleri daha hacimli gösterebilirsiniz

Rimelinizi çekmeden önce kirpiklerinize biraz bebek pudrası sürün. Bu kirpiklerin daha hacimli görünmesini sağlayacak.

Saçınızı yağdan arındırmak için

Saçlarınızın yağlı görünmesi sizi rahatsız ediyorsa, bebek pudrasından kullanmalısınız. Yağların emilmesi için saç dibine bir miktar bebek pudrası serpiştirebilirsiniz.

Cildi güzelleştirmek için

Cildinizdeki tüyleri temizledikten sonra cildinize bebek pudrası çekebilirsiniz. Böylece, hem cildin kızarmasının, hem de tüylerin cilde batmasının önüne geçebilirsiniz.

Egzersizden önce kullanın

Spordan önce bebek pudrasını, dizlerinize ve yaralanma ihtimali olan diğer bölgelere sürün. Böylece, düşüp yaralansanız bile önceden uyguladığınız pudra sayesinde vücudunuzu mikroplardan korumuş olacaksınız.

Ayakkabıya uygulayın

Ayağınızı sıkan ayakkabının içine bir miktar bebek pudrası dökün. Bu hem ayaklarda nasır oluşmasını önleyecek, hem de ayak kokusundan kurtaracak.

Doğal antipersparant

Bebek pudrasını Antiperspirant gibi de kullanabilirsiniz. Koltuk altındaki nem ve kokudan kurtulmak için çocuk pudrası sürün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz