Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları

Banyo, uzun ve yorucu bir gününüzün ardından sizi rahatlatacak olan veya güne yeni başlamak için pozitif enerji verecek olan, evinizin en önemli kısımlarından biridir. Bu yüzden, banyomuzun huzur verici ferah ve şık olmasını isteriz. Bunu da yapabilmek için, aksesuarlarla banyonuzun şıklığına şıklık katmak elinizde.

Aksesuarlar denilince akla geniş çeşitlilikte modeller geliyor ve kafa karışıklığına sebep oluyor. Karasızlıklar yüzünden yapılan hatalarla, banyonun şık görünmesine engel olunuyor. Vereceğimiz banyo aksesuarları modelleri ile ilgili fikirlerle, bunu ortadan kaldırmak elinizde. Örneğin; ilk başta banyonuzda genelde hâkim olan renkler nelerdir, bunu tespit etmeliyiz. Koyu renkli fayanslar hâkimse veya açık tonlar hâkimse ona göre aksesuar renklerinin seçimini yapabiliriz. Bu aksesuarlar ise; banyo setleri (diş fırçalığı, sabunluk vb.), klozet fırçaları, çöp kovaları, tuvalet kâğıtlıkları gibi. Bu aksesuarlarda genellikle metal görünümlüler ve porselen görünümlüler revaçtadır.

Ve her renklere uyumluluk gösterir. Bunların dışında ise küçük detaylarla banyonuza farklı hava katabileceğiniz aksesuarlar mevcut. Örneğin; küçük boyutlarla saksılı yapay çiçek aranjmanları, banyonuza huzurlu bir hava katacaktır. Bu çiçekler istediğiniz renkte olup, genelde tercih edilenler arasında pastel tonları ağırlıktadır. Onun dışında bir diğer küçük detay ise, mumlar ve mumluklar. Mumları evinizin her köşesin de kullanabildiğiniz gibi evinizin banyosunda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her boyuttaki mumluklarla tamamlayabilirsiniz. Diğer aksesuarlar ise banyo paspasları. Banyo paspasları, hem banyonuzun boş görüntüsünü önler hem de fayansta kaymayarak kullanım kolaylığı sağlar. Farklı tiplerde ve tonlarda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir