2017 Salon Takımı Modelleri

2017 Salon Takımı Modelleri

2017 yılında salon takımı modelleri genellikle modern çizgiler içerecektir. Birbirine zırt renkler kullanılmıştır. Renk ve tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bilinen tüm renkler salon takımları üzerinde kullanılmıştır. Koltuk katımlarında desenli ve büyük yastıklar kullanılmıştır. Koltuklarda kol dayama yerleri farklıdır. Biri yumuşak klasik şekilde bırakılmışken diğeri sehpa şeklinde üretilmiştir. Modern olduğu kadar rahatlığa da özen gösterilmiştir. Bunun için büyük ve rahat minderler kullanılmıştır. Ayakları ise tahta olarak üretilmiştir. Yeşil ve turuncu gibi farklı renklerin kombinlendiği modeller bulunmaktadır. Bu modeller de hem renkler hem de koltuk tasarımları dikkat çekmektedir.

Koltukların çoğu yere yakındır. Tekli koltukların arka kısımları uzun ve yuvarlaktır. Normalden uzun olan koltuklarda üretilmiştir. Bu koltukların arka minderleri diğerlerine göre daha kısa ve küçük tercih edilmiştir. Bu tarz koltuklarda açık renkler kullanılmıştır. Avangart tasarımların bulunduğu modeller de vardır. Bu modeller de beyaz, mavi ve pembe renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Yastıklar ise klasiğin dışında olarak yuvarlak tercih edilmiştir.

Aynı zamanda avangart tarzı tamamlamak amaçlı renkli ve desenli kumaşlardan üretilmiştir. Bazı modellerin koltuklarına raflar eklenmiştir. Raflar koltukların kol kısmının dış kısmına yerleştirilmiştir. Bu tarz detaylar kullanışlı olabilir. İstenilen biblo ile süsleyebilir ya da kitaplık olarak kolayca kullanabilirsiniz. Sehpalar ise, genellikle tahta görünümlüdür. Fonksiyonları arttırılmıştır. Hem minder hem de sehpa olarak kullanılan mobilyalar bulunmaktadır.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir