2016 Yapay Çiçek Modelleri

2016 Yapay Çiçek Modelleri

Birçok bayanın en büyük düşkünlüklerinden biri çiçeklerdir. Canlı çiçeğin yerini elbette ki yapay olanı tutamaz. Ama canlı çiçeğin evde bakımı çok da kolay olmadığı için, yapay çiçeklere ilgi gün geçtikçe daha da artmaktadır. Hal böyleyken yapay içekleri birçok evde görürsünüz. Özellikle hastanelere, doğum ziyaretlerine giderken genelde tercih edilen bir hediyedir. Eskiden beri evlerde, işyerlerinde, otellerde kullanılan yapay çiçekler, günümüzde öyle bir noktaya gelmiştir ki, aslından ayrılamaz durumdadır.

Yıl 2016 olunca yeni trend yapay çiçekler oldukça göz almakta, birbirinden değişik modelleri çiçekçilerde görmekteyiz. En çok tercih edilen 2016 Yapay Çiçek Modelleri cam vazoda, vazonun dip kısmı renkli taşalar ile dolu ve içindeki çiçekler beyaz güller, aralardan çıkmış siklamen çiçeği ve yeşil dallar serpiştirilmiş olanlar. Özellikle renk olarak beyaz hakim. Orkideler de uzun dekoratif vazoların içinde oldukça revaçta olanlardan. Yapay sarmaşıklar, kapılara süs olarak takılan küçük çelenk şeklinde yedi filler, duvara asılan metal kutuda güller ve kalp şeklinde çiçekler öne çıkan modellerden. Galvaniz saksılara konmuş yapay çiçek demetlerini de kafelerde ve bahçe mobilyalarında kullanımına sık rastlarsınız.

Talep çok fazla olunca, model çeşitliliğini de görüyorsunuz. Çiçekçilerde olan modellerin dışında internette alışveriş sitelerinde de değişik modeller bulabilirsiniz. Çok şık bir vazonun içinde küçük kırmızı papatyalar oldukça hoş görünümlü olup, favoriler arasındadır. Orkidelerde de oldukça çeşit fazlalığını da 2016′ da sık görürsünüz.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir