2016 Renkli Çalışma Odası Modelleri

2016 Renkli Çalışma Odası Modelleri

Evinizde ferah ve farklı bir çalışma alanı yaratmak için pahalı mobilyalara ve çok fazla paraya ihtiyacınız yok. Birkaç ufak detay ve değişiklikler ile siz de çalışma odanızın enerjisini arttırarak ilham gücünüzü destekleyebilirsiniz.

 

Öncelikle çalışma odanızda ilhamınızı ve konsantrasyonunuzu arttıracak olan renkleri kullanarak duvarlarınızı mavi, yeşil ya da pastel tonlarda boyayarak odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Duvar etiketleri veya duvar panolarını da kullanarak önemli notlarınızı ve belgelerinizi kolay görünebilen ve unutmamanızı sağlayacak şekilde göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Çalışma masanızı odanızın penceresinin yanına yerleştirmeniz ferah bir çalışma ortamını sizlere sunacaktır. Çalışma masası ve sandalye seçimi ise odanızın renkleriyle uyumlu olmalıdır. Ahşap çalışma masaları en çok tercih edilen mobilya türü olarak en doğru seçim olacaktır. Ahşap çalışma masanızın üzerine renkli bir masa lambası koymanız masanıza renk katacaktır. Ayrıca sevdiğiniz objelerden ya da sevdiğiniz bir çiçekten ilham alacağınızı düşünürsek çalışma masanızda bunlara da yer vermeniz iyi bir tercih olabilir.

 

İdeal çalışma odası dekorasyonu için kitaplık seçimi de önemli bir püf noktadır. Çalışma masanıza yakın bir duvara veya köşeye yerleştirebileceğiniz duvara monte kitaplıklar istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir yerde olmalıdır. Kitaplık için alternatif bir dekor önerisi ise çalışma masanızın üzerine monte edilerek duvara dayalı küçük kitaplıklar da hoş bir seçim olacaktır.

 

Çalışma odanızı dekore ederken zevklerinizi ve seçimlerinizi ön planda tutarak renkleri ve desenleri cesurca kombinleyerek siz de çalışma odanızı renklendirin. Ruh halinize uygun bir çalışma odası dekorasyonu çalışmalarınızda size ilham vererek mutlu olmanızı sağlayacaktır.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir