2016 Modern Salon Takımları

2016 Modern Salon Takımları

 Bir evin salonu en çok göz önünde olan bölümüdür. Televizyon buradadır, misafir burada ağırlanır, günün en çok zamanı burada geçirilir yaşam alanıdır salonlar. Salonların dekorasyonu ise önemlidir çünkü en çok zamanınızı geçirdiğiniz yer, orada rahat ve huzurlu olmanız için gereken şekilde dekore etmeniz gerekir. Nasıl bir ortamda yaşamak istediğinizi düşünerek öyle bir salon hazırlayın kendinize.

2016 Modern Salon Takımları, çok güzel seçenekler sunmakta bize.

Beyaz ve sadelikten hoşlananlar için bu yıl açık renkler çok revaçta. Mobilyalar genellikle beyaz veya ekru renklerde tasarlanmış görülüyor, Beyaz renk asil bir renk olduğu için evlerinize asaleti getiriyor. Beyaz koltuklar ve masa sandalye ile ışıl ışıl bir salon döşeyebilirsiniz kendinize. Çok beyaz istemezseniz yine beyaz mobilyaların arasına renkli modern tarzda koltuklar alabilirsiniz.

Bu yıl koltuklar da modern görünme konusunda tavan yapmış durumda. Nubuk ve güderi kumaşlardan üretilmiş koltuklar verdiği deri görünümü ile salonlarınızı süsleyecek. Çok amaçlı kullanım şekilleriyle yatak olabilen deri görünümlü bu koltuklar yılın moda renkleriyle bezenmiş durumda. İddialı renklerin izlerini taşıyan bu koltuk takımları sarılar, bordolar, antrasitler, kırmızılarla huzurlarınıza çıkmış bulunmakta. Sizler de evlerinizi modern dokularla süslemek isterseniz bu modern tarz mobilyalardan şaşmayın.

Ham ahşap renkteki mobilyalar da oldukça göz önünde bu yıl. Kendi zevkinize göre seçimler yaparak bu modern çizgilerle evlerinizi süsleyin.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir