2016 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları

2016 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları

Evimizin en özel bölümü yatak odalarımızdır. Günün ortalama sekiz saatini uyuyarak geçirdiğimizi varsayarsak, yatak odası günün çeyrek kısmını geçirdiğimiz en önemli odadır. Elbette ki günün üçte birini geçirdiğimiz bu odanın rahat ve konforlu olması çok önemlidir. İstikbal mobilya yatak odası takımları, sizlerin bu beklenti ve ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılar.

Estetiğe,  şıklığa ve eşsiz bir konfora sahip olmak isteyenlere,  2016 İstikbal mobilya yatak odası takımları şık tasarımları ile birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır.  İsterseniz kısaca bu modellere bir göz atalım.

Klasik ve demi klasik çizgilerden hoşlanıyorsanız,  gardıropta sürgülü kapı inadınız yoksa (bazı modeller de sürgülü kapı kullanılmıştır) ve yatak odanızda beyaz tozlarından hoşlanıyorsanız,  GOLD,  RUSTİK,  KARAT,  RESİTAL,  BAROK,  SEDEF, PERLA ve GLORY YATAK ODASI TAKIMLARI tercih edebileceğiniz en favori ürünlerdir.

Eğer tarzın önemi yok,  romantik havası olsun yeter diyorsanız ve cibinlikli yataklar tercihinizse,  QUEEN,  PRESTİJ CLİBİNLİK ve KİNG CLİBİNLİK YATAK ODASI TAKIMLARI arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Tercihiniz kesinlikle modern çizgiler ve pastel tonları ise ve aynı zamanda spor bir şıklık arıyorsanız, VESTA,  ZENİT,  EVA,  SİENA,  SİLVA,  OLİVİA,  TUANA,  LİMA,  PAULA,  TUAL,  KAYRA ve CAPRİCE YATAK ODASI TAKIMLARI göz atabileceğiniz ve zevkinize hitap edecek en ideal favori modellerdir.

Ancak hepsinden önemlisi,  zevkinize ve tarzınıza göre hangi yatak odası takımını seçerseniz seçin,  insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen,  E1 standartlarında malzemeler kullanılmış bir takım almış olmanız olacaktır.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir