2016 İlkbahar Bahçe Dekorasyonu

2016 İlkbahar Bahçe Dekorasyonu

 2016 bahar-yaz sezonu açıldı. Sıcakların gelmesiyle birlikte yazlık ürünler de meydana çıktı. Bahçeler çiçek açtı, ağaçlar meyveye durdu.  Sıcakların bastırması ile birlikte bahçe bakımları, bahçe düzenlemeleri başladı.

2016 İlkbahar Bahçe Dekorasyonu nasıl olmalı?

– Güzel görünen güzel ve bakımlı bir bahçe istiyorsanız ilk iş olarak bahçenizi çimlendirmelisiniz. Çimlerle kaplanmış bir bahçe harika bir görünüme kavuşur. Çimlerin arasında güzel meyve ağaçları da olursa daha iyi olur. Ağaç hem meyve verir, hem de güzel görünür.

– Bahçenize yerleştireceğiniz güzel bir masa sandalye takımı keyfinden mi keyif katar. Bu masa takımları bambu veya rattan olabilir. Ya da teak ağacından yapılmış bir takım olabilir. Teak ağacı çok sağlıklı ve dayanıklı bir ağaçtır. Kesinlikle böceklenme veya bozulma yapmaz. Yıllar boyunca aynı sağlamlığını korur. Çimlerin üzerine atacağınız veya verandaya yerleştireceğiniz bu masa takımları renkleri ve modelleri ile bahçenizin güzelliğine güzellik katar.

 

– Bahçe salıncakları da iyi bir fikir olabilir, uzanıp dinlenebilecek ve günün yorgunluğunu atmak için harika bir fikir olacaktır. Uzanırken bir yandansa sallanacaksınız.

 

– Küçük renkli çiçeklerle veya güzel kokulu yasemin, melisa hanımeli gibi güzel bahçe çiçekleriyle bahçenizi süsleyebilirsiniz.

 

Bahçe düzenleme fikirleri günlük kullanım amaçlı oturulan evlerin bahçelerinde kullanılabileceği gibi yazlık evlerin bahçelerinde de uygulanabilir. Siz nasıl isterseniz o mekânda uygulayabilirsiniz. Baharın gelmesi ve sıcaklıkların artması nedeniyle bahçeler şenlendi.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir