2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

            Evlerimizin dekorasyonunu belirlerken kendi zevklerimizi ön planda tutmalıyız. Canlı renkleri seçebilir cıvıl cıvıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Kullandığınız ürünler, renkler, mobilyalar, koltuklar bunların hepsi sizin zevklerini yansıtacaktır. Trendleri inceleyip sizlerin yaşam alanınıza zevklerinize hangileri uyuyorsa dekorasyonunuzu ona göre yapmalısınız. Yeni trendler için birkaç başlık verebiliriz.

Geometrik desenler, bu desenleri mutfağımızın ya da banyomuzun fayanslarında kullanabiliriz bu desenlerin birçok çeşitlerini ve renklerini bulabilirsiniz. Bu desenleri kullandığınızda diğer ürünlerinizin renklerini sade seçmelisiniz.

Duvar kâğıdı desenleri, yaldızlı ışıltılı duvar kâğıdı modelleri alanınıza şık bir görünüm katacaktır. Yatak odanızda yatak başının geldiği sadece bir duvarı duvar kâğıdı ile kaplayabilirsiniz. Ya da evinize girdiğinizde koridorunuzdaki ya da salonunuzdaki bir duvarı kaplayabilirsiniz.

Kırlentler, Hayvan resimleri, geometrik desenler, çiçek desenleri, canlı düz renkler baskılı kırlentler çok fazla kullanılıyor. Koltuğunuzun üzerini bu kırlentlerle doldurabilirsiniz. Siyah Beyaz Renkler yine vazgeçilmez. Mobilya, halı, koltuk seçimlerinizde siyah beyaz renkleri kullanabilir. Çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renklerin dışında gri rengini de atlamayalım. Gri renginin diğer renklerle uyumu çok uygun olmaktadır. Farklı bir trend yaratmak için bu seçimi de yapabilirsiniz.

İskandinav ürünler, Mutfağınızda salonunuzda ya da bahçenizde kullanabileceğiniz bir çok ürün bulunmaktadır. Seçimlerinizi yaparken bu fikrimizi unutmayınız. Kullanım rahatlığı ve şık görünümü evlerinize ayrı bir hava katacaktır. Salonunuzda kullandığınız dekorasyon ürünleri bahçenizde kullandığınız bir saksı ya da çiçekler ev dekorasyonunuz da büyük önem taşımaktadır.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir